Zamknięcie Muzeum Plakatu - prośba o kontakt mailowy

W czasie kwarantanny Muzeum Narodowe w Warszawie postępuje odpowiedzialnie i zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych. Aby maksymalnie ograniczyć liczbę osób w przestrzeni publicznej i chronić zdrowie nas wszystkich i naszych bliskich, w większości pracujemy zdalnie. Z tego powodu w najbliższym czasie nie mamy możliwości udzielania informacji drogą telefoniczną.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wcześniej zaplanowanych spotkań czy kwerend prosimy o kontakt mailowy z osobami, z którymi dotychczas prowadzili Państwo korespondencję.

W tych trudnych dniach postaramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa zapytania.
Dziękujemy za wyrozumiałość.