Human Rights and Struggle. Polish Transformation and the Art of Posters

1 - 31 maja 2015

Memphis in May International Festival

Tennessee, USA

Wystawa była prezentowana w ramach 39. edycji festiwalu Memphis in May (USA), na którym gościem honorowym w 2015 roku była Polska. Co roku, kraj będący gościem honorowym festiwalu prezentuje swoją historię i kulturę poprzez kompleksowy program, który opiera się na działaniach naukowych, artystycznych i ... kulinarnych. Festiwal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Memphis i studentów miejscowgo uniwersytetu, ale i publiczości z całego regionu południowo-środkowego Stanów Zjednoczonych.

Organizatorzy wystawy:

Memphis in May International Festival, The National Civil Rights Museum, Muzeum Plakatu w Wilanowie