Katalogi wystawy Polska. Ryszard Kaja (1962–2019) znów w sprzedaży!

02-11-2021

W związku z pracami modernizacyjnymi, 31 października br. ekspozycja Muzeum Plakatu w Wilanowie została zamknięta do odwołania.

Punkt sprzedaży stacjonarnej i internetowej naszych wydawnictw, plakatów i pocztówek pozostaje otwarty dla publiczności.
Zapraszamy w godz. 09.00–15.00 od wtorku do piątku.

Z przyjemnością informujemy, że na miejscu są dostępne katalogi zakończonej niedawno wystawy Polska. Ryszard Kaja (1962–2019), dzięki dodrukowi oczekiwanemu z niecierpliwością przez publiczność.

Wszystkim, którzy nie zdążyli zobaczyć ekspozycji na żywo, polecamy oprowadzanie on-line z jej kuratorem, p. Mariuszem Knorowskim.

W przypadku pytań związanych z zamówieniami, prosimy o kontakt mailowy z kierownikiem administracyjno-technicznym Muzeum, p. Piotrem Wojnowskim:

pwojnowski[malpa]mnw.art.pl