Konkurs | 25. MBP

25. Międzynarodowe Biennale Plakatu w Warszawie | Konkurs

Nowe życie kultowego plakatu – konkurs międzynarodowy

Do stworzenia GIF-ów lub krótkich filmików w oparciu o legendarne dzieła zapraszamy artystów, grafików i animatorów z całego świata. Konkurs jest otwarty dla wszystkich!

Na 25. Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie zostaną pokazane najlepsze prace w konkursie na adaptację jednego z dziesięciu plakatów wybitnych autorów, których prace wystawiano na warszawskim Biennale od 1966 roku. Milton Glaser, Marion Diethelm, Roman Cieślewicz, Jacqueline S. Casey, Alain Le Quernec, Finn Nygaard, Shin Matsunaga, Tahamtan Aminian, Shaghayegh Fakharzadeh i Małgorzata Gurowska - zgodzili się, by ich projekty przerobiono na ruchome obrazy.