Muzeum Plakatu poleca: spotkania promocyjne książki "Jerzy Staniszkis. Architekt"

Zapraszamy na spotkania promocyjne książki Magdaleny Stopy "Jerzy Staniszkis. Architekt"

• 15 listopada 2018, czwartek, o godz. 18:30 w kawiarni Powidoki w Muzeum nad Wisłą przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 22

W spotkaniu wezmą udział autorka książki Magdalena Stopa oraz historyk sztuki dr Ewa Tomiak. Rozmowę o dorobku projektowym Jerzego Staniszkisa poprowadzi dr Edyta Barucka.

• 16 listopada 2018, piątek, o godz. 18:00 w Księgarni Artystycznej w Zachęcie, Pl. Małachowskiego 3

W spotkaniu wezmą udział autorka książki Magdalena Stopa, córka architekta Hanna Karczewska oraz graficzka Joanna Jaszuńska-Kobielska. Rozmowę poprowadzi  Edyta Barucka.

Więcej o książce "Jerzy Staniszkis. Architekt"