Wilanów Jazz 2017-koncert Oleś Brothers & Antoni Gralak

16 lipca 2017, godz. 19

Dziedziniec Muzeum Plakatu w Wilanowie

Wstęp wolny

Formacja powstała ze zderzenia trzech wybitnych osobowości polskiego jazzu – improwizatorów, wirtuozów i kompozytorów. Jest jednym z najbardziej oryginalnych i wirtuozowskich projektów na polskiej scenie jazzowej. Częste w jazzie połączenie kontrabasu z perkusją i trąbką, muzycy wykorzystali do ostateczności. Artyści znani z niekonwencjonalnego podejścia do muzyki stworzyli kompozycje pełne emocjonalności, żywiołowości i finezji, udowadniając, że można grać muzykę awangardową, kompletną, energetyczną i brzmieniowo niespotykaną.

Bartłomiej Oleś – drums

Marcin Oleś – bass

Antoni „Ziut” Gralak – trumpet, cornet

Na koncert zapraszają: Ludwik Rakowski - Burmistrz Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy i Tomasz Kaliński, dyrektor artystyczny.

Organizator: Dzielnica Wilanów
Partnerzy: Eko Natolin, Griffin Real Estate, Rowiński - Wajdemajer, Bricoman, Muzeum Plakatu w Wilanowie, Centrum Kultury Wilanów
Patronat medialny: cowWilanowie.pl, waszWilanow.pl

(materiały ogranizatora)