13-05-2014

Wystawy plakatu w Warszawie, 24. MBP poleca!

W czerwcu w Warszawie trzeba być, aby nie przepuścić okazji uczestniczenia w otwarciu wystawy konkursowej 24. Biennale, ale też i wielu innych, przygotowanych przez lokalne galerie. Przedstawiamy listę tych, które rekomendują organizatorzy Biennale.
27-04-2014

Wyniki pierwszego etapu selekcji 24. MBP

Mamy wielką przyjemność ogłosić wyniki pierwszego etapu selekcji 24. MBP. Selekcji dokonało Międzynarodowe Jury w składzie: Stephan Bundi, David Crowley, Kenya Hara, Jerzy Porębski, Silvia Sfligiotti i Jakub Hakobo Stępień.
28-03-2014

Konferencja PRACA W KULTURZE w Muzeum Plakatu w Wilanowie!

24, 27 i 28 marca Muzeum Plakatu gościło kilkudziesięciu studentów warszawskich uczelni w ramach współpracy przy konferencji PRACA W KULTURZE, organizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej.
/Muzeum Plakatu

Wizualny koktajl. 100 najlepszych plakatów europejskich i amerykańskich z lat 1945–1990 – edycja Toppan Printing (1995)

Sto dzieł, które możemy uznać za ikony lub arcydzieła, stu artystów, którzy zaważyli na estetycznym statusie plakatu – łącznie tworzy szczególną narrację, z której wyłania się obraz globalnej wioski w całej jego złożoności.
14-02-2014
/Muzeum Plakatu

Karciane tajemnice, czyli o historii kart do gry

O tajemniczej i fascynującej historii kart do gry oraz pasji kolekcjonerskiej opowie Andrzej Rzepkowski.
18-01-2014
/Muzeum Plakatu

Międzynarodowe Biennale Plakatu przechodzi metamorfozę!

Rejestracja uczestnictwa w Biennale oraz pierwszy etap dwustopniowej selekcji prac przez jurorów odbędzie się drogą elektroniczną, przy pomocy systemu rejestracji prac online. Zarejestruj się już teraz!
1    30  31  32  33  34  35  36  37  38