Konkurs artystyczny na plakat Dnia Krajobrazu 2021

25-06-2021
Konkurs artystyczny na plakat Dnia Krajobrazu 2021
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, jako inicjator obchodów Dnia Krajobrazu, ogłasza konkurs artystyczny, którego celem jest wyłonienie oficjalnego plakatu Dnia Krajobrazu 2021. Hasło tegorocznych obchodów brzmi: Otwarte Krajobrazy.

Laureat Konkursu otrzyma nagrodę pieniężną. Organizator przewidział także możliwość przyznania wyróżnień. Zwycięska praca oraz prace wyróżnione zostaną zaprezentowane publicznie. Zwycięska praca będzie wykorzystywana przez Organizatora do promocji obchodów Dnia Krajobrazu.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie i Muzeum Plakatu w Wilanowie Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie.
Patronem medialnym Dnia Krajobrazu jest Telewizja Polska.

Zgłoszenia prac przyjmowane są do 10 września br.